Biežāk uzdotie jautājumi

Piedāvājam norēķināties ar MASTERCARD, VISA ELECTRON, VISA, MAESTRO, Paypal.

Vairāk informāciju par datu drošību atradīsiet šeit:

Privātuma politika

Ja pamanījāt savā pasūtījumā piegādes adreses kļūdu, tad Jums ir iespēja to mainīt, sazinoties ar mums pa e-pastu: shop@naturetty.com un norādot pasūtījuma numuru. Pasūtījumiem, kas tiek atgriezti nederīgas piegādes adreses dēļ, par atkārtotu nosūtīšanu tiks piemērota jauna nosūtīšanas maksa.

Latvija (Omniva pakomāti, DPD Pickup punkti)

Piegādes maksa, Eur 2.49

Piegādes termiņš* 1-5 darba dienas

Igaunija, Lietuva (Omniva pakomāti, DPD Pickup punkti)

Piegādes maksa, Eur 4.49

Piegādes termiņš* 3-5 darba dienas

Eiropa

Piegādes maksa, Eur 14.00

Piegādes termiņš* 5-10 darba dienas

Piegādes termiņš norādīts no pasūtījuma izsūtīšanas dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka svētku laikā vai atlaižu periodā šis laiks var būt garāks, tāpēc neatlieciet to noformēšanu uz pēdējo brīdi. Paldies par Jūsu sapratni.Ja kāda no precēm ir nepieciešama steidzami, tad, lūgums,  sazināties ar mums  rakstot uz e-pastu: shop@naturetty.com

* Šobrīd saņemtie ārvalstu sūtījumi tiek piegādāti uz visiem pieprasītajiem galamērķiem, neskatoties uz to, ka ārkārtas situācijas dēļ iespējama piegādes aizkavēšanās.

Pircējam saņemot preci, nekavējoties, ir jāraksta uz shop@naturetty.com, lai saņemtu atgriešanas veidlapu.

Preces, kuru iepakojums ir atvērts, tiek uzskatāmas par lietotām un nav atgriežamas. Precei jābūt nelietotai un nesabojātai. Atgriežot preci klāt jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums. Atgriešanas izmaksas sedz pircējs. Preces summa tiek atgriezta uz to pašu norēķinu kontu, no kura pircējs veica maksājumu par preci. Pircējam tiek atmaksāta nauda 7 darba dienu laikā no dienas, kad tiek saņemta atgrieztā prece.