Piegādes politika

Pasūtījuma apmaksu var veikt ar bankas karti, caur Paypal maksājumu sistēmu vai internetbankā. 

 

Piegādes laiks un cenas

Pirkumiem līdz 50 Eur Pirkumiem no 50 Eur Piegādes termiņš
Latvija  (Omniva pakomāti, DPD Pickup punkti) 2,49 bez maksas 1-5 darba dienas
Pirkumiem līdz 70 Eur Pirkumiem no 70 Eur Piegādes termiņš
Igaunija, Lietuva (Omniva pakomāti, DPD Pickup punkti) 4,49 bez maksas 3-5 darba dienas
Pirkumiem līdz 100 Eur Pirkumiem no 100 Eur Piegādes termiņš
Eiropa 14,00 bez maksas 5-10 darba dienas

Piegādes termiņš norādīts no pasūtījuma izsūtīšanas dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka svētku laikā vai atlaižu periodā šis laiks var būt garāks, tāpēc neatlieciet to noformēšanu uz pēdējo brīdi. Paldies par jūsu sapratni.

Ja kāda no precēm ir nepieciešama steidzami, tad, lūgums,  sazināties ar mums – rakstot uz epastu info@naturetty.com

 

Kādi ir pasūtījuma piegādes veidi?

Mēs strādājam ar dažādiem pārvadātājiem. Baltijas valstīs pasūtījumi tiek nosūtīti ar Omnivu vai DPD, bet pārējā Eiropā ar Latvijas pasts, UPS vai DHL.

Sūtījumiem uz Omnivas pakomātiem un DPD Pickup punktiem Baltijas valstīs par preces nonākšanu Jūs izvēlētajā vietā informēs ar SMS, kas saturēs durvju kodu, pakomāta atrašanās vietu, atgriešanas kodu un uzglabāšanas beigu termiņu.

 

Cik ilgā laikā pasūtījums tiek izsūtīts?

Pasūtījumu nosūtīsim 1-3 darba dienu laikā. Ja nav šķēršļu, piegāde tiks nosūtīta nākamajā darba dienā. Mēs jūs informēsim, ja pasūtījumu nevar nosūtīt 3 darba dienu laikā.

 

Vai ir iespējams veikt piegādes adreses maiņu pēc pasūtījuma veikšanas?

Ja pamanījāt savā pasūtījumā piegādes adreses kļūdu, tad Jums ir iespēja to mainīt, sazinoties ar mums pa e-pastu: info@naturetty.com. Ja prece jau būs nosūtīta, tad adresi vairs nevarēs  mainīt . Pasūtījumiem, kas tiek atgriezti nederīgas piegādes adreses dēļ, par atkārtotu nosūtīšanu tiks piemērota jauna nosūtīšanas maksa.

 

Starptautiskā piegāde (neattiecas uz EU)

Tiešsaistes pasūtījumus mēs piegādājam uz tām valstīm un teritorijām, kas norādītas piegādes adresēs, bet pasūtījumiem ārpus Eiropas, lūdzu, atsūtiet mums individuālu pieprasījumu uz e-pastu info@naturetty.com vai sazinieties caur mājas lapā norādītajiem kontaktiem, jo skaistumkopšanas līdzekļiem ir atšķirīgi ierobežojumi katrā valstī.