Zīmoli

Apskati unikālos zīmolus ar kuriem sadarbojamies un to produkciju!

Apimi

Apimi ražotā dabīgā kosmētika satur bišu radītas supervielas: medu, vasku, propolisu un citas. Bišu produkti nāk no Piebalgas dravām, kuras atrodas meža ielokos, to tuvumā nav sēto platību, kas nodrošina iegūto produktu kvalitāti.

Bee Bite

BEE BITE ir ģimenes uzņēmums ar vairāk kā 35 gadu pieredzi biškopībā. Zīmola bišu maizes pastilas ir 100% dabīgs uztura bagātinātājs, ko apstiprinājis Latvijas Pārtikas un Veterinārais Dienests. Produkti tiek regulāri pārbaudīti un analizēti, lai tie atbilstu uzņēmuma augstajiem kvalitātes standartiem.

Hydrophil

Hydrophil rada inovatīvus un ilgtspējīgus higiēnas produktus, kuri nesatur dzīvnieku izcelsmes produktus un nav testēti uz dzīvniekiem. 10% no zīmola peļņas tiek ziedoti bezpeļņas asociācijai Viva con Agua de Sankt Pauli eV, kas ir apņēmusies nodrošināt piekļuvi tīram dzeramajam ūdenim pasaules dienvidu valstīs.

Mija

Mija piedāvā produktus mājai, bērniem un dāvanām. Dabīgās sojas vaska sveces un lina izstrādājumi ir radīti tā, lai apvienotu un nodotu Jums to, kas pašiem ir svarīgs – saudzējoša attieksme pret sevi un vidi, estētiskums un gaumīgums.

Oga 7

Oga7 ķermeņa kopšanas kosmētika ir dabīga un efektīva. Balstīta uz zinātni un Dr. Ingmāra Cinkmaņa profesionālajām zināšanām par augiem un to ķīmisko sastāvu kā arī iedarbību uz cilvēkiem.

Pure Skin Food

Pure Skin Food ražotā ādas kopšanas kosmētika satur 100% kontrolētas organiskas, dabīgas un efektīvas sastāvdaļas. Produkti tiek ražoti ar rokām rūpnīcā, kas atrodas Grācā, Austrijā.

Silmachy

Silmachy ādas un matu kopšanas kosmētika ir 100% brīva no silikoniem, parabēniem, SLS, sintētiskām krāsvielām un smaržvielām. Produkti ar rokām tiek ražoti Baldonē, Latvijā. “E‑komercijas zvaigzne 2022” bronzas kategorijas ieguvēji.

Solidu

Solidu inovatīvie bezūdens ķermeņa kopšanas produkti ar 100% kompostējamu iepakojumu ir izgatavoti tikai no mums nepieciešamajiem elementiem: ādu mīlošām aktīvajām vielām, augu eļļām, ekstraktiem un dabīgām ēteriskajām eļļām.