Profile

Mēs esam pārliecināti, ka jebkurš cilvēks var sasniegt sev vēlamo rezultātu, nelietojot toksiskas vielas savā organismā un sadzīvē.

Čau - te Ina un Jurģis un mūsu meitiņa Elisa ❤ Jau no mazotnes katrs esam uzauguši kārtīgās lauku mājās, kur piedzīvojām dabas klātbūtni un visu vērtīgo ko sniedz daba. Caur mūsu vecāku, vecvecāku zināšanām piedzīvojām tik daudz dabiskā un patiesā – kad bija nobrāzts celis, palīdzēja Ceļmallapa. Kad bija lielas iesnas – palīdzošs bija svaigs gaiss un pietvaikota vannas istaba, ja bija klepus - tējas, medus. Un tā varētu vēl ilgi turpināt. Gadiem ejot šīs vērtības mūsos ik pa laikam atgriezās. Mēs saredzējām paralēles starp to cik dabiskais ir dziedējošs, vērtīgs, ilgtspējīgs un reizē uzticams. Gan uzturā, gan sadzīvē. Kad mūsu ģimenei pievienojās meitiņa Elisa, mēs sākām domāt un just vēl dziļāk - visu ko mēs lietojam āriņā un iekšiņā - tieši vai netieši lieto arī mūsu bērni. Mēs pastiprināti sākām meklēt produktus, kuri nav toksiski mūsu organismam un videi.

Mūsu atziņa - skaties rūpīgi - jo pat zīmoli, kuri raksta, ka ir 90% dabiski, tos 10% papildina ar toksiskām vielām.

Mēs ar lielu degsmi sākām pētīt piedāvātos dabiskos produktus, to sastāvus, izejvielu izcelšanās vietas un veidus kā tiek testēti šie produkti. Pēc ilgākiem pētījumiem, mums bija liela vilšanās, jo nereti mārketinga sauklis vai produkta nosaukums bija vienīgā un īstā “dabiskā produkta” apliecinājums. Bet, aiz katra tumšā mākoņa vienmēr parādās saules stars! Mēs turpinājām pētīt vairāk un vairāk, līdz izdevās atrast 100% dabiskus ķermeņa kopšanas produktus, ilgtspējīgus produktus mājoklim, dabiskus produktus bērniem, tīrus pārtikas produktus. Mēs ar aizrautību sākām uzrunāt šos unikālo produktu radītājus un sapratām, ka sapni ir iespējams īstenot! Šie zīmolu stāsti iedvesmo mūs no matu galiņiem līdz papēžiem – katru dienu! Tie ir patiešām unikāli un dzīvi! No šiem stāstiem rodas mūsu labākā nākotne ilgtermiņā. Mēs ticam, ka mums kopā izdosies darīt pasauli tīrāku, veselīgāku un laimīgāku ilgtermiņā.

Mēs vēlamies iedrošināt un izglītot cilvēkus par dabisku dzīves veidu ilgtermiņā, izvēloties dzīvus, tīrus, dabiskus un veselīgus produktus. Mūsu būtiskākās vērtības ir CILVĒKS, DABA, GODĪGUMS, RŪPES.

Mēs sapņojām par vietu, kurā varu būt drošs, ka šeit VISS ir 100% dabisks. Un nevis 80-90-98%,bet 100%. Šo vietu radījām paši.

Vairāku gadu garumā mums bija liela vilšanās - cik maz ir patiesu, 100% dabisku, ilgtspējīgu zīmolu. Bet tādi ir❤ Mēs domājām - cik forši būtu tāda vieta, kur ieejot varu būt drošs, ka šeit VISS ir 100% dabisks. Un nevis 80-90-98%,bet 100%. Un tagad tāda vieta ir - mūsu Naturetty. Mums vēl liels darbiņš priekšā, jo izpētīt katru zīmolu, produktu sastāvdaļu ir laikietilpīgs darbs. Taču šeit ir mūsu sirds un mirdzošas acis❤ Ja mēs ar šo ziņu varam aizsniegt kaut vienu ģimeni - tad mēs jau esam gandarīti.

NATURETTY e-veikalā atradīsi tikai pārbaudītus un 100% dabiskus ķermeņa kopšanas produktus, zero waste produktus, ilgtspējīgus produktus mājoklim un visai ģimenei.

Ja redzi, ka varam kopā pasauli darīt labāku, ar prieku sadarbosimies. Esam pateicīgi par viedokli un ieteikumiem. Uzrunā mūs šeit – info@naturetty.com

Viss cilvēkam nepieciešamais ir sastopams dabā, to kas nav – cilvēks spēj radīt no dabas.

Dabas resursu izmantošana

NATURETTY ir ģimenes uzņēmums, kas tic cilvēces un dabas dziļajai saiknei. Mūsu ceļojums sākās ar sapni – izveidot vietu, kur vari būt drošs, ka ikviens produkts ir 100% dabisks, dzīvs un radīts ar mīlestību un prieku. Mūsu misija ir padarīt mūsu vidi veselīgāku, ilgtspējīgāku un, galu galā, laimīgāku.

Iedvesmojoši stāsti

Mēs “neturam sveci zem pūra” un dalāmies stāstos par mūsu aizraujošajiem zīmolu un produktu radītājiem. Viņu sasniegumi mūs vienmēr iedvesmo. Katrs mūsu produkts iemieso viņu uzticību dabiskajam, autentiskumam un ilgtspējībai.

Patiesi - 100% dabīgi

Mēs vienmēr rūpīgi izpētām, lai nodrošinātu to, ka mūsu piedāvātie produkti ir patiešām 100% dabiski. Mēs arī saprotam šaubas, kuras ir radījusi industrija. Varat būt droši, ka mūsu piedāvātie produkti ir 100% dabiski, sākot no ķermeņa kopšanas līdz mājsaimniecības precēm.

Ilgtspējīga nākotne

Mums ir pārliecība, ka viss cilvēkam nepieciešamais ir sastopams dabā, to kas nav – cilvēks spēj radīt no dabas. Aicinām pievienoties mums, izvēloties produktus, kas ir dabiski, dzīvi un veselīgi. Mūsu pamatvērtības - CILVĒKS, DABA, GODĪGUMS, RŪPES - mūs vadīs, strādājot pie tīrākas, veselīgākas un laimīgākas pasaules.

NATURETTY: vieta, kur iegādāties labāko, ko cilvēks spēj radīt no dabas!

Mēs esam ģimenes uzņēmums, kas tic dabas spēkam un cilvēka saiknei ar dabu ilgtermiņā.

Ja redzi, ka varam kopā pasauli darīt labāku, ar prieku sadarbosimies. Esam pateicīgi par viedokli un ieteikumiem.